چهارمین رویداد گپ کارآفرینی - یک فنجان شجاعت با طعم کارآفرینی - پایگاه اطلاع رسانی سیاوش عزیزیپایگاه اطلاع رسانی سیاوش عزیزی

دسته‌ها

ایمیل‌ها

چهارمین رویداد گپ کارآفرینی – یک فنجان شجاعت با طعم کارآفرینی

چهارمین جلسه از سلسله رویدادهای گپ کارآفرینی به میزبانی مرکز شتاب دهی و نوآوری آذربایجان(منشأ) و شرکت آرمان توسعه آذربایجان نوآور (آرتان)

 

 

سلسله نشست های گپ کارآفرینی با ابداع دپارتمان نوآوری «ARTAN» (آرمان توسعه آذربایجان نوآور) جهت بررسی  چالش های اکوسیستم کارآفرینی استان و اعتلای آن و تقویت استارتاپ ها به عنوان رهبران این اکوسیستم با رویکرد همفکری در خصوص چالش های پیش روی کار آفرینی و ارایه راهکارهای محلی کارآمد ابداع و برگزار می گردد .

این جلسات با طرح موضوع و تشریح مسأله به صورت سخنرانی یا پخش فیلم آغاز و به صورت گپ و گفت و پرسش و پاسخ پیرامون آن به همراه پذیرایی در قالب عصرانه ادامه می یابد و در انتها با امضای صورتجلسه و تقسیم وظایف پایان می یابد.

هدف غایی این رویداد اعتلای فضای دانشگاهی برای حرکت درنسل سوم تاریخی می باشد.

تاریخچه این رویداد به شرح زیر می باشد:
اولین رویداد گَپ کارآفرینی – یک فنجان شجاعت با طعمِ کارآفرینی – چهارشنبه ۱ آذر ساعت ۱۸:۰۰ – افتتاحیه و بیان مأموریت و طوفان فکری توسط دکتر کیهان ور (آرتان)
دومین رویداد گَپ کارآفرینی – یک فنجان شجاعت با طعمِ کارآفرینی در یلدا – پنج‌شنبه ۳۰ آذر ساعت ۱۷:۰۰ – با حضور دکتر کیهان ور (آرتان)، خانم مهندس زهرا الفت نوبری (ساتراپ طب)، آقای مهندس نسیمی(پایا)، آقای مهندس زرندی(کشت کالا)

 

 

لینک ثبت نام

 

 

 

گزارش تصویری

 

درباره ما

در سال 1370 در شهرستان مهاباد از توابع آ.غ به دنیا آمده‌ام. از اوایل بچگی به درس خواندن بسیار مشتاق بودم. رشته مهندسی مکانیک را تا گرایش دکتری در دانشگاههای KNTU و SUT ادامه داده ام. در این سایت کلیه موارد خبررسانی برای تدریس، کارآفرینی، گروه‌های کاری و ... رو اعلام خواهم کرد.

ارتباط با ما

1-مهاباد،جهادکشاورزی قدیم0442336076
2-تبریز،پارک علم و فناوری انقلاب04134265046
3-تهران،میرداماد، دانشگاه طوسی02188881041
4-موبایل 09149448690

تمامی حقوق برای پایگاه اطلاع رسانی سیاوش عزیزی محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد .
طراح: فرهنگ قهوه - شرکت: پرداز محور