جشن پایان سال و نمایشگاه آثار استارتاپی دفتر کارآفرینی مهاباد ۳ - پایگاه اطلاع رسانی سیاوش عزیزیپایگاه اطلاع رسانی سیاوش عزیزی

دسته‌ها

ایمیل‌ها

جشن پایان سال و نمایشگاه آثار استارتاپی دفتر کارآفرینی مهاباد ۳

جشن پایان سال و نمایشگاه آثار استارتاپی دفتر کارآفرینی مهاباد 3

دفتر کارآفرینی مهاباد ۳

دفتر کارآفرینی مهاباد ۳ فعالیت خود را در سال ۱۳۹۲ شروع نموده است. این دفتر در چندسال فعالیت خود بیش از ۳۰ تیم استارتاپی را مدیریت نموده و امروزه به عنوان قطب علمی و تخصصی مشاوره استارتاپی در غرب کشور تبدیل شده است.

این دفتر اولین و تنها مرکز ارایه دهنده محیط کار اشتراکی در شمالغرب کشور است.

محیط کار اشتراکی

فضای کار اشتراکی، واژه‌ای است که به تازگی در اکوسیستم استارتاپی ایران شنیده می‌شود. فضای کار اشتراکی، همانطور که از نامش پیداست، مجموعه‌ای است که افراد مختلف که استخدام جایی نیستند می‌توانند در این فضا کنار هم جمع شوند و به کار و فعالیت بپردازند. فرقی نمی‌کند برنامه‌نویس آزاد کار باشید یا حسابدار، یا حتی گرافیست، نویسنده، دانشجو یا استاد، یا حتی تیم‌های استارتاپی کوچک، فضای کار اشتراکی مناسب‌ترین گزینه است که در آنجا مشغول شوند و فعالیت کنند. یکی از مفاهیمی که با گسترش فضا کارآفرینی در ایران و جهان مطرح شد همین فضای کار اشتراکی است.

در ایران هم فضای کاری اشتراکی داریم؟

البته که داریم. اکوسیستم استارتاپی ایران هم رشد خوبی در این زمینه داشته است. در حال حاضر در نقاط مختلف چندین فضای کار اشتراکی داریم که به خوبی فعالیت می‌کنند.

فضای کار اشتراکی مهاباد نیز از مهر ۱۳۹۷ شروع به کار نموده و امروزه امکانات خوبی با هزینه پایین ارایه می دهد.

جشن پایان سال

در جشن پایان سال ابتدا گذارش های گروه های استارتاپی مرکز و سپس گذارش کارآفرینان مرکز ارایه خواهد شد. در ادامه هر گروه فقط ۵ دقیقه وقت برای ارایه کارهای انجام شده دارد. در ادامه برنامه ریزی های سال آینده دفتر اعلام خواهد شد.

نمایشگاه آثار استارتاپی

همراه با گذارش سالانه دفتر نمایشگاه آثار استارتاپی دفتر در محل دانشگاه انجام خواهد شد. در این نمایشگاه گروههای کاری به ارایه محصولات خود و توضیحات لازمه با اشتراک گذاری معلومات خود به شبکه سازی خواهند پرداخت.

ثبت نام

درباره ما

در سال 1370 در شهرستان مهاباد از توابع آ.غ به دنیا آمده‌ام. از اوایل بچگی به درس خواندن بسیار مشتاق بودم. رشته مهندسی مکانیک را تا گرایش دکتری در دانشگاههای KNTU و SUT ادامه داده ام. در این سایت کلیه موارد خبررسانی برای تدریس، کارآفرینی، گروه‌های کاری و ... رو اعلام خواهم کرد.

ارتباط با ما

1-مهاباد،جهادکشاورزی قدیم0442336076
2-تبریز،پارک علم و فناوری انقلاب04134265046
3-تهران،میرداماد، دانشگاه طوسی02188881041
4-موبایل 09149448690

تمامی حقوق برای پایگاه اطلاع رسانی سیاوش عزیزی محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد .
طراح: فرهنگ قهوه - شرکت: پرداز محور