کارگاه آموزشی آشنایی با مبانی پرواز و ساخت گلایدر های دست پرتاپ - پایگاه اطلاع رسانی سیاوش عزیزیپایگاه اطلاع رسانی سیاوش عزیزی

دسته‌ها

ایمیل‌ها

کارگاه آموزشی آشنایی با مبانی پرواز و ساخت گلایدر های دست پرتاپ

 

کارگاه آموزش کامل مبانی پرواز و ساخت گلایدر با تدریس آقای مهندس حسام نوری ، مربی دو دوره ساخت گلایدر دانشگاه صنعتی شریف، عضو کمیته فنی مسابقات بین المللیIRANOpen و برگزار کننده دوره های رباتیک کشوری ، در تاریخ ۱۶ ، ۲۰ و ۲۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۷در دانشگاه صنعتی سهند برگزار خواهد شد.

هدف از این کارگاه انتقال فنی اطلاعات تئوری و عملی در زمینه تحلیل و ساخت سازه های پروازی علی الخصوص گلایدرهای دست پرتاب از مبانی علم مکانیک هوافضا و آیرودینامیک تا طراحی و ساخت می باشند .

موارد زیر حتما مورد توجه قرار گیرد:👇👇

۱⃣ این#کارگاه در سه جلسه (یک جلسه تئوری، مبانی و طراحی و دو جلسه تمام روز ساخت و امتحان) اجرا میشود.

۲⃣ شرکت کنندگان باید تا شنبه ۱۵ اردیبهشت ماه ، تا ساعت ۲۰ حضور خود را در کارگاه با ارسال پیامک به شماره موبایل ۰۹۱۰۱۶۸۶۹۷۳ با ذکر نام و نام خانوادگی ، رشته و دانشگاه اعلام نمایند.
۳⃣ .محل برگزاری کارگاه مرکز نوآوری و فناوری دانشگاه صنعتی سهند خواهد بود.

۴⃣ شرکت در این کارگاه باید به صورت گروهی و در قالب تیم های دو الی پنج نفری صورت گیرد و ثبت نام توسط سرگروه انجام خواهد گرفت.

۵⃣تمامی مواد مصرفی در ساخت کامل و آموزش کارگاه توسط جشنواره تامین خواهد شد تا از تخفیف و کیفیت مواد اطمینان خاطر حاصل شود و هزینه شرکت برای هر تیم ۲۰۰ هزار تومان می­ باشد.
که در روز اول برگزاری دریافت خواهد شد.

۶⃣ بدیهی است به شرکت کنندگانی که خارج از دانشگاه صنعتی سهند قصد شرکت دارند و قبلا با پیامک اعلام حضور نکرده باشند، در ورودی اجازه ورود داده نخواهد شد.حضور در این کارگاه برای تمامی دانشجویان دانشگاه های استان بلامانع می­باشد.

درباره ما

در سال 1370 در شهرستان مهاباد از توابع آ.غ به دنیا آمده‌ام. از اوایل بچگی به درس خواندن بسیار مشتاق بودم. رشته مهندسی مکانیک را تا گرایش دکتری در دانشگاههای KNTU و SUT ادامه داده ام. در این سایت کلیه موارد خبررسانی برای تدریس، کارآفرینی، گروه‌های کاری و ... رو اعلام خواهم کرد.

ارتباط با ما

1-مهاباد،جهادکشاورزی قدیم0442336076
2-تبریز،پارک علم و فناوری انقلاب04134265046
3-تهران،میرداماد، دانشگاه طوسی02188881041
4-موبایل 09149448690

تمامی حقوق برای پایگاه اطلاع رسانی سیاوش عزیزی محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد .
طراح: فرهنگ قهوه - شرکت: پرداز محور